ECS-MPI2520R1-100-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Abracon LLC
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 1.1 A 468mOhm max. 1008 (2520 metrisch)