ECS-MPI2520R1-1R0-R
Productnummer DigiKey
XC2416TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2416CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2416DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI2520R1-1R0-R
Beschrijving
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 3.7 A 42mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-MPI2520R1-1R0-R Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4A
DC-weerstand (DCR)
42mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)