ECS-MPI2520R1-3R3-R
Productnummer DigiKey
ECS-MPI2520R1-3R3-R-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI2520R1-3R3-R
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 1.8 A 126mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
Categorie
Stroom - verzadiging
2,4A
DC-weerstand (DCR)
126mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)