ECS-MPI2520R1-4R7-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ECS-MPI2520R1-4R7-R |
Beschrijving | FIXED IND 4.7UH 1.6A 180 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 1.6 A 180mOhm max. 1008 (2520 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - verzadiging 1,9A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 180mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 105°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos 1008 (2520 metrisch) |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |