ECS-MPI4040R4-6R8-R
Productnummer DigiKey
XC2337TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2337CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2337DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECS-MPI4040R4-6R8-R
Beschrijving
FIXED IND 6.8UH 2.4A 91 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µH Afgeschermd Inductor 2.4 A 91mOhm 1816 (4540 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ECS-MPI4040R4-6R8-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
91mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
1816 (4540 metrisch)
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Stroom - verzadiging
3,2A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)