DS50BK12C01C2
Productnummer DigiKey
6254-DS50BK12C01C2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DS50BK12C01C2
Beschrijving
50 mm IoT sensor, 1m cable
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Sensor Lineaire positie Elektroactief polymeer (EAP) Draadkabels
Categorie
Lineair bereik
50mm
Fabrikant
ElastiSense Sensor Technology
Uitvoer
0V ~ 5V
Serie
Type actuator
Elektroactief polymeer (EAP)
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,25V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Voor meten
Lineaire positie
Stijl aansluiting
Draadkabels
Technologie
Capacitief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C