CLT32-R11 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CLT32-R11 |
Beschrijving | FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 110 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 20 A 1,9mOhm 4-SMD |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CLT32-R11 Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 1,9mOhm |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 165°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,106" (2,70mm) |
Stroom - verzadiging 29A |