FC-135 32.7680KA-AC0
Productnummer DigiKey
SER4084TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4084CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4084DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC-135 32.7680KA-AC0
Beschrijving
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32.768 kHz ±20ppm Kristallen 9pF 70 kOhms 2-SMD, zonder kabel
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
70 kOhms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
kHz-kristal (stemvork)
Apparaatpakket leverancier
2-SMD (3,2x1,5)
Frequentie
32.768 kHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Belastingscapaciteit
9pF