SG-210STF 24.0000ML0
Productnummer DigiKey
SER4078TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4078CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4078DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SG-210STF 24.0000ML0
Beschrijving
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,6V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SG-210STF 24.0000ML0 Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,6V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
2,2mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)