SG-210STF 24.0000MS3 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
EPSON
Op voorraad: 0
Gegevensblad
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,6V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-SMD, zonder kabel
SG-210STF 24.0000MS3
Productnummer DigiKey
SG-210STF24.0000MS3-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SG-210STF 24.0000MS3
Beschrijving
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
1,6V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - voeding (max.)
2,2mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)