12SWS2507
Productnummer DigiKey
RPC6379-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
12SWS2507
Beschrijving
WASHER SHOULDER 1/4" NYLON
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1/4" Aanzetstuk ring 0,250" (6,35mm) 1/4" dikke Nylon
Categorie
Diameter - binnen
0,250" (6,35mm) 1/4"
Fabrikant
Essentra Components
Diameter - buiten
0,600" (15,24mm)
Serie
Diameter - schouder
0,370" (9,40mm)
Verpakking
Bulk
Dikte - totaal
0,250" (6,35mm) 1/4"
Status onderdeel
Actief
Lengte - onder kop
0,125" (3,18mm) 1/8"