13RS025024
Productnummer DigiKey
145-13RS025024-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
13RS025024
Beschrijving
ROUND SPACER NYLON 8.81MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rond afstandsstuk Zonder schroefdraad Nylon 0,347" (8,81mm) Naturel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
13RS025024 Modellen
Categorie
Geslacht
Vrouwtje, vrouwtje
Fabr.
Diameter - binnen
0,131" (3,33mm)
Serie
Diameter - buiten
0,250" (6,35mm) 1/4"
Verpakking
Bulk
Hoogte tussen bord
0,347" (8,81mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte - totaal
0,347" (8,81mm)