36M30MF011
Productnummer DigiKey
145-36M30MF011-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
36M30MF011
Beschrijving
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 11MM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zeshoekige afstandhouder Met schroefdraad M3x0.5 Nylon 0,433" (11,00mm) Naturel
Categorie
Schroef, draadgrootte
Fabr.
Diameter - buiten
0,236" (6,00mm) zeskant
Serie
Hoogte tussen bord
0,433" (11,00mm)
Verpakking
Bulk
Lengte - totaal
0,620" (15,76mm)