MDLSP2-14M-01
MDLSP2-14M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
MDLSP2-14M-01
Productnummer DigiKey
RPC4326-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDLSP2-14M-01
Beschrijving
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 14MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Steunen voor printplaten Kliksluiting / Kliksluiting Nylon 0,551" (14,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDLSP2-14M-01 Modellen
Categorie
Lengte - totaal
0,917" (23,30mm)
Fabrikant
Essentra Components
Diameter steungat
0,138" (3,50mm)
Serie
Dikte steunpaneel
0,065" (1,65mm)
Verpakking
Bulk
Diameter montagegat
0,138" (3,50mm)
Status onderdeel
Actief
Dikte montagepaneel
0,065" (1,65mm)
Type holding
Kliksluiting
Materiaal
Nylon
Type montage
Kliksluiting
Basisproductnummer
Hoogte tussen bord
0,551" (14,00mm)