PSD-12M-01
PSD-12M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
PSD-12M-01
Productnummer DigiKey
RPC4722-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSD-12M-01
Beschrijving
BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 12MM
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Steunen voor printplaten Kliksluiting / Rustende montage Nylon 0,472" (12,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PSD-12M-01 Modellen
Categorie
Hoogte tussen bord
0,472" (12,00mm)
Fabrikant
Essentra Components
Lengte - totaal
0,683" (17,35mm)
Serie
Diameter steungat
0,122" (3,10mm)
Verpakking
Bulk
Dikte steunpaneel
0,062" (1,57mm) 1/16"