EAST1005GA1
Productnummer DigiKey
1080-EAST1005GA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
1080-EAST1005GA1CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST1005GA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST1005GA1
Beschrijving
LED YLW-GRN CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel-groen 574nm Led-indicatie - Discreet 2,05V 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EAST1005GA1 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,05V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Kijkhoek
120°
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
575nm
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Grootte / afmetingen
1,00mm L x 0,50mm B
Hoogte (max.)
0,45mm
Grootte lens
1,00mm x 0,50mm