EAST16084RA0
Productnummer DigiKey
1080-EAST16084RA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
1080-EAST16084RA0CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST16084RA0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST16084RA0
Beschrijving
LED RED CLEAR 2SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 624nm Led-indicatie - Discreet 2V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EAST16084RA0 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Kijkhoek
120°
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
632nm
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Hoogte (max.)
0,50mm
Grootte lens
1,00mm x 0,80mm