Afbeelding van EAST1608GA9 is niet beschikbaar
EAST1608GA9
Productnummer DigiKey
1080-EAST1608GA9TR-ND - Tape & Reel (TR)
1080-EAST1608GA9CT-ND - Cut Tape (CT)
1080-EAST1608GA9DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EAST1608GA9
Beschrijving
LED YLW-GRN CLEAR 0603 SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel-groen 573nm Led-indicatie - Discreet 2V 0603 (1608 metrisch)
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Kijkhoek
100°
Golflengte - piek
575nm
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm
Hoogte (max.)
0,90mm