MR25H40MDF
Productnummer DigiKey
819-1055-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MR25H40MDF
Beschrijving
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MRAM (magnetoresistieve RAM) Geheugen IC 4Mbit SPI 40 MHz 8-DFN-EP, kleine vlag (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MR25H40MDF Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
40 MHz
Verpakking
Tray
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)