AMS1117-1.8
Productnummer DigiKey
5272-AMS1117-1.8TR-ND - Tape & Reel (TR)
5272-AMS1117-1.8CT-ND - Cut Tape (CT)
5272-AMS1117-1.8DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMS1117-1.8
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-3L
Standaard levertijd fabrikant
1 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223-3L
Categorie
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 1A
Fabr.
Stroom - uitgang
Serie
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120 Hz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Stroombegrenzing
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
12V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V