AP1501-ADJ-EV
Productnummer DigiKey
5272-AP1501-ADJ-EVTR-ND - Tape & Reel (TR)
5272-AP1501-ADJ-EVCT-ND - Cut Tape (CT)
5272-AP1501-ADJ-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AP1501-ADJ-EV
Beschrijving
IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L
Standaard levertijd fabrikant
1 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1,2V 1 Uitgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - uitgang (max.)
37V
Status onderdeel
Actief
Stroom - uitgang
Functie
Verlagingsomzetter
Frequentie - schakeling
150kHz
Uitvoerconfiguratie
Positief
Synchrone gelijkrichter
Nee
Topologie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Spanning - ingang (min.)
4,5V