AP1501-ADJ-EV | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | AP1501-ADJ-EV |
Beschrijving | IC REG BUCK ADJ 3A TO263-5L |
Standaard levertijd fabrikant | 1 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Buck Schakelregelaar IC Positief Instelbaar 1,2V 1 Uitgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanning - ingang (max.) 40V |
Fabr. | Spanning - uitgang (min./vast) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Spanning - uitgang (max.) 37V |
Status onderdeel Actief | Stroom - uitgang |
Functie Verlagingsomzetter | Frequentie - schakeling 150kHz |
Uitvoerconfiguratie Positief | Synchrone gelijkrichter Nee |
Topologie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Type uitvoer | Type montage Opbouwmontage |
Aantal uitgangen 1 | Verpakking / doos |
Spanning - ingang (min.) 4,5V | Apparaatpakket leverancier TO-263-5L |