ESDCAN24-2BLY
Productnummer DigiKey
5272-ESDCAN24-2BLYTR-ND - Tape & Reel (TR)
5272-ESDCAN24-2BLYCT-ND - Cut Tape (CT)
5272-ESDCAN24-2BLYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESDCAN24-2BLY
Beschrijving
TVS DIODE 24VWM 55VC SOT23
Standaard levertijd fabrikant
1 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
55V Klem 6A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-23
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
6A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
280W
Status onderdeel
Actief
Zener
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Bidirectionele kanalen
2
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
24V (max,)
Spanning - doorslag (min.)
26,7V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
55V