LM2575S-3.3-EV
Productnummer DigiKey
5272-LM2575S-3.3-EVTR-ND - Tape & Reel (TR)
5272-LM2575S-3.3-EVCT-ND - Cut Tape (CT)
5272-LM2575S-3.3-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2575S-3.3-EV
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 2A TO263-5L
Standaard levertijd fabrikant
1 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 2A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Serie
Stroom - uitgang
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - schakeling
150kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)