XL1509-5.0-EV
Productnummer DigiKey
5272-XL1509-5.0-EVTR-ND - Tape & Reel (TR)
5272-XL1509-5.0-EVCT-ND - Cut Tape (CT)
5272-XL1509-5.0-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XL1509-5.0-EV
Beschrijving
IC REG BUCK 5V 3A 8SOP
Standaard levertijd fabrikant
1 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 5V 1 Uitgang 3A 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Categorie
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Fabr.
Spanning - ingang (max.)
40V
Serie
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
150kHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)