SGC3S200
Productnummer DigiKey
2447-SGC3S200TR-ND - Tape & Reel (TR)
2447-SGC3S200CT-ND - Cut Tape (CT)
2447-SGC3S200DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SGC3S200
Beschrijving
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5,8 ~ 20pF Trimmers variabele condensators 100 V Bovenkant Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SGC3S200 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Ceramic
Fabrikant
EW Electronics
Q bij freq.
250 @ 1MHz
Serie
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hoogte - geplaatst (max.)
0,061" (1,54mm)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Capaciteitsbereik
5,8 ~ 20pF
Type montage
Opbouwmontage
Type aanpassing
Bovenkant
Functies
Laag profiel
Spanning - nominaal
100 V