ERFSD075162RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSD075162RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSD075162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSD075162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSD075162RZ
Beschrijving
1812/0.75 AMP/16V/T&R
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 750 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
200 ms
Fabrikant
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
110 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
450 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Spanning - max.
16V
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
750 mA
Dikte (max.)
0,026" (0,65mm)
Stroom - inschakel (It)
1.5 A
Goedkeuringsinstantie
cURus, TÜV
Stroom - max.
100 A