ERFSM035162RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSM035162RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSM035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSM035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSM035162RZ
Beschrijving
1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 350 mA Ih Opbouwmontage 1210 (3225 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
200 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
320 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
1.3 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch), hol
Spanning - max.
16V
Grootte / afmetingen
0,127" L x 0,101" B (3,22mm x 2,58mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
350 mA
Dikte (max.)
0,031" (0,80mm)
Stroom - inschakel (It)
700 mA
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - max.
100 A