ERFSN035162RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSN035162RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSN035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSN035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSN035162RZ
Beschrijving
1206/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 350 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
300 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
1.2 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Spanning - max.
16V
Grootte / afmetingen
0,128" L x 0,065" B (3,25mm x 1,65mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
350 mA
Dikte (max.)
0,030" (0,75mm)
Stroom - inschakel (It)
750 mA
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - max.
100 A