ERFSN035162RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSN035162RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSN035162RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSN035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSN035162RZ
Beschrijving
1206/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 350 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Fabrikant
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
300 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
1.2 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Spanning - max.
16V
Grootte / afmetingen
0,128" L x 0,065" B (3,25mm x 1,65mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
350 mA
Dikte (max.)
0,030" (0,75mm)
Stroom - inschakel (It)
750 mA
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - max.
100 A