ERFSR050062RZ
Productnummer DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Tape & Reel (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Cut Tape (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ERFSR050062RZ
Beschrijving
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 6V 500 mA Ih Opbouwmontage 0805 (2012 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
100 ms
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
150 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
850 mOhms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), hol
Spanning - max.
6V
Grootte / afmetingen
0,085" L x 0,053" B (2,15mm x 1,35mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
500 mA
Dikte (max.)
0,049" (1,25mm)
Stroom - inschakel (It)
1 A
Goedkeuringsinstantie
cURus
Stroom - max.
100 A