LXV100-024SW is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
4,05A 24V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
LXV100-024SW
Productnummer DigiKey
633-1097-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV100-024SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.05A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Fabrikant
EXCELSYS / Advanced Energy
Spanning - isolatie
3.75 kV
Serie
Functies
OCP, OTP, OVP, SCP
Verpakking
Box
Klasse
IP67
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Efficiëntie
93%
Type
Constante spanning
Stijl aansluiting
Draadkabels
Topologie
AC DC converter
Grootte / afmetingen
7,24" L x 2,66" B x 1,46" H (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, EN
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,1 lbs (952,5 g)
Spanning - uitgang
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
4,05A