LXV100-036SW is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 4
Gegevensblad
2,75A 36V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
LXV100-036SW
Productnummer DigiKey
633-1098-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV100-036SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 36V 2.75A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Spanning - isolatie
3.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
Efficiëntie
93%
Grootte / afmetingen
7,24" L x 2,66" B x 1,46" H (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,1 lbs (952,5 g)
Spanning - uitgang
36V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
2,75A