LXV100-048SW is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 48
Gegevensblad
Similar
FORTEC Power GmbH
Op voorraad: 9
Gegevensblad
1,95A 48V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
LXV100-048SW
Productnummer DigiKey
633-1100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV100-048SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.95A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Spanning - isolatie
3.75 kV
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
Efficiëntie
92%
Grootte / afmetingen
7,24" L x 2,66" B x 1,46" H (184,0mm x 67,5mm x 37,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,1 lbs (952,5 g)
Spanning - uitgang
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1,95A