LXV150-012SW is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 75
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 1.107
Gegevensblad
Op voorraad: 184
12,5A 12V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
LXV150-012SW
Productnummer DigiKey
633-1102-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV150-012SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 12V 12.5A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
150 W
Fabrikant
EXCELSYS / Advanced Energy
Spanning - isolatie
3.75 kV
Serie
Functies
OCP, OTP, OVP, SCP
Verpakking
Box
Klasse
IP67
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Efficiëntie
92%
Type
Constante spanning
Stijl aansluiting
Draadkabels
Topologie
AC DC converter
Grootte / afmetingen
7,84" L x 2,66" B x 1,58" H (199,0mm x 67,5mm x 40,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, EN
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,3 lbs (1 kg)
Spanning - uitgang
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
12,5A