LXV150-048SW is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 341
Gegevensblad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 29
Gegevensblad
3,13A 48V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
LXV150-048SW
Productnummer DigiKey
633-1106-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV150-048SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
150 W
Spanning - isolatie
3.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
Efficiëntie
93%
Grootte / afmetingen
7,84" L x 2,66" B x 1,58" H (199,0mm x 67,5mm x 40,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,3 lbs (1 kg)
Spanning - uitgang
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
3,13A