LXV300-012SW
Productnummer DigiKey
633-1108-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV300-012SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 12V 23.3A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
23,3A 12V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Categorie
Vermogen (watt)
300 W
Spanning - isolatie
3.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
Efficiëntie
92%
Grootte / afmetingen
8,82" L x 3,47" B x 1,30" H (224,0mm x 88,0mm x 33,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
3,4 lbs (1,5 kg)
Spanning - uitgang
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
23,3A