LXV75-024SW
Productnummer DigiKey
633-1091-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LXV75-024SW
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.13A
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,13A 24V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Categorie
Vermogen (watt)
75 W
Spanning - isolatie
3.75 kV
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 70°C
Efficiëntie
92%
Grootte / afmetingen
6,58" L x 2,62" B x 1,65" H (167,0mm x 66,5mm x 42,0mm)
Spanning - ingang (min.)
90 VAC
Spanning - ingang (max.)
305 VAC
Gewicht
2,1 lbs (952,5 g)
Spanning - uitgang
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
3,13A