Afbeelding van XS1000-48N-007 is niet beschikbaar
XS1000-48N-007
Productnummer DigiKey
633-1373-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XS1000-48N-007
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
92%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Grootte / afmetingen
9,37" L x 5,04" B x 1,60" H (238,0mm x 128,0mm x 40,6mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Goedkeuringsinstantie
CE, cTUVus
Stroom - uitgang 1
21 A