XS500-48N-000
Productnummer DigiKey
633-1310-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XS500-48N-000
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Verouderd
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
9,33" L x 5,04" B x 1,54" H (237,0mm x 128,0mm x 39,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE, cTUVus
Spanning - uitgang 1
48V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
10.5 A