BZX79C2V4 | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 2156-BZX79C2V4-ND |
Fabrikant | Fairchild Semiconductor |
Productnummer fabrikant | BZX79C2V4 |
Beschrijving | DIODE ZENER 2.4V 500MW DO204AH |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 2.4 V 500 mW ±5% Through-hole DO-204AH (DO-35) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Impedantie (max.) (Zzt) 100 Ohms |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 µA @ 1 V |
Verpakking Bulk | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 1.5 V @ 100 mA |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -65°C ~ 200°C |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Type montage Through-hole |
Tolerantie ±5% | Verpakking / doos |
Vermogen - max. 500 mW | Apparaatpakket leverancier DO-204AH (DO-35) |