FMC1322085-12
Productnummer DigiKey
5328-FMC1322085-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FMC1322085-12
Beschrijving
COAX CBL SMA TO SMP 12"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMP 12,00" (304,80mm)
Categorie
2e contact geslacht
Vrouwtje
Fabrikant
Fairview Microwave
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Bulk
Lengte
12,00" (304,80mm)
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
SMA naar SMP
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
SMA jack
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Vrouwtje
Frequentie - max.
10 GHz
Montagetype 1e connector
Paneelmontage
Kleur
Blue
1e connectorbevestigingsfunctie
Schot - moer aan de voorkant
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 165°C