FT10S905D3BACAPOB
Productnummer DigiKey
6008-FT10S905D3BACAPOB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FT10S905D3BACAPOB
Beschrijving
10" ARM PCAP TOUCH PC (S905D3)
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Paneel PC ARM® Cortex®-A53, 4 Core LPDDR4 (2GB geïnstalleerd)
Categorie
Type display
9.7" Touchscreen
Fabrikant
faytech
Functies
Uitbreidingsinterface
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
12VDC
Status onderdeel
Actief
Type montage
Rackmontage, VESA-montage, wandmontage
Type
Paneel PC
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 60°C