FC3BACBDI16.0-T3
Productnummer DigiKey
631-FC3BACBDI16.0-T3TR-ND - Tape & Reel (TR)
631-FC3BACBDI16.0-T3CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC3BACBDI16.0-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC3BACBDI16.0-T3
Beschrijving
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz ±30ppm Kristallen 8pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
16 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)
Belastingscapaciteit
8pF