FC4SDCBMF24.0-T1
Productnummer DigiKey
631-FC4SDCBMF24.0-T1TR-ND - Tape & Reel (TR)
631-FC4SDCBMF24.0-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC4SDCBMF24.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC4SDCBMF24.0-T1
Beschrijving
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 30 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FC4SDCBMF24.0-T1 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
30 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
24 MHz
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,197" B (11,70mm x 5,00mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm