FC5BQCCMC18.432-T1
Productnummer DigiKey
631-1264-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC5BQCCMC18.432-T1
Beschrijving
CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
18.432 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 50 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Frequentie
18.432 MHz
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)