FC5BQCCMM24.0-T1
Productnummer DigiKey
631-FC5BQCCMM24.0-T1TR-ND - Tape & Reel (TR)
631-FC5BQCCMM24.0-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FC5BQCCMM24.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC5BQCCMM24.0-T1
Beschrijving
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 50 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
24 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)