FT5HNBPK12.288-T1
Productnummer DigiKey
631-FT5HNBPK12.288-T1TR-ND - Tape & Reel (TR)
631-FT5HNBPK12.288-T1CT-ND - Cut Tape (CT)
631-FT5HNBPK12.288-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FT5HNBPK12.288-T1
Beschrijving
XTAL OSC TCXO 12.2880MHZ HCMOS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12.288 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±2,5ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
6mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,059" (1,50mm)