FSP025M-DPA
Productnummer DigiKey
2967-FSP025M-DPA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP025M-DPA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5V 25 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
Medisch
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,5mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,33" L x 1,97" B x 1,26" H (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Spanning - uitgang
5V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
5A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
25 W