FSP048-RHAN3
Productnummer DigiKey
2967-FSP048-RHAN3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP048-RHAN3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 48 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
75mW
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
88,97%
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
47" (1,20m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,33" L x 1,97" B x 1,26" H (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Stroom - uitgang (max.)
4A
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
48 W